Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Velvet Kiss

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 1
  Keicam 9.07.2019 20:25
  Pozornie krótki, dość naiwny odmóżdżacz, który już od początku prezentuje nam sporo scen które mogą z łatwością zaspokoić niejednego klienta. Ale im dalej zabrniemy (jeżeli w ogóle), tym naszym oczom ukażę całkiem zgrabna manga. Historia rozkręca się powolutku, tak samo działania i perypetie bohaterów. Ale z każdym kolejnym chapterem coraz bardziej wnikałem w fabułę i chciałem poznać ją do końca. Nitta oraz Kanoko, główni bohaterowie, to ciekawe indywidua i pomimo wszystko, ich działania były od początku do niemalże końca wiarygodne, dzięki czemu bardzo ich polubiłem.

  Historia to w zasadzie czysty dramat+romans, kilka momentów komediowych też się znajdzie. Ale przede wszystkim jest to również soft hentai, gdyż w prawie każdym chapterze są sceny seksu i inne tego typu sprawy.. cóż, co kto lubi :D

  Kreska na bardzo wysokim poziomie, postaci narysowane dokładnie i przejrzyście, krajobrazy, budynki, itd. tak samo. Autorka osiągnęła mistrzowsko również w przedstawieniu emocji w scenach łóżkowych i poza nim.

  Całkiem zgrabna manga, spodziewałem się czegoś znacznie gorszego i miło się zaskoczyłem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Frix99 14.08.2015 20:50
  velvet kiss
  Niby soft hentai, ale również opowieść o uczuciach, osamotnieniu, braku wsparcia ze strony innych, miłości sztucznej i tej prawdziwej oraz o zatracaniu się w nie do końca etycznej przyjemności która pozwala chociaż na krótki czas zapomnieć o otaczającym nas świecie. Grafika ucztą dla oka, a całość ani za krótka ani za długa (no, może minimalnie to drugie…ale co z tego, skoro nie nuży). Definitywnie jednej z najbardziej ambitnych hentajów jaki powstał.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime