Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Sakurakon VII

Komentarze

Noragami

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  spec1209 30.09.2018 10:09
  Informacja
  Świetna manga przeczytałem jej tomy po kilkadziesiąt razy i zawsze będę do nich wracał.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Nina 14.02.2017 13:51
  Bardzo fajna manga dużo różnorodnych postaci ciekawa fabuła lekka i przyjemnie się czyta super
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Darkling 30.05.2016 18:24
  Jest okej. Dobry shonen, momentami trochę przesadzony i głupawy, ale przyjemny w odbiorze. Nie rozumiem jego popularności, ilości fanów tego tytułu. Dla mnie solidna przygodówka, czyta się bez zgrzytów, fabuła jest prosta i ciekawa. Postacie prezentują różnobarwne charaktery, a kreska jest przejrzysta i estetyczna. Jednak to nie żadne hiper­‑wybitne dzieło, a niezła manga. I oczywiście, bo to w końcu shonen, z nieco drażniącym fanserwisem w postaci Bishamon.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  11xx 6.02.2016 00:04
  Ach Noragami ! :-)
  To jest już dzieło kultowe. Jeden z moich ulubionych tytułów. Sam pomysł na bezdomne bóstwo w dresie i dziewczynę doświadczającą zjawiska OBE(podróże poza ciałem) genialny sam w sobie. No i oczywiście piękny,wesoły,zabawny Yato tak mnie pozytywnie rozśmiesza. Chyba już mój ulubiony bohater z krainy mang i anime. cyt.Yato „Bogowie nie srają!” ha ha!! uwielbiam tego gościa.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  ireth-m 12.09.2014 23:33
  Generalnie ograniczam się do czytania recenzji i komentarzy na tymże portalu, to jednak poczułam się wywołana do tablicy XP

  Mianowicie – zaczęłam od anime, które skradło me serce od pierwszego odcinka. Cudowny główny bohater, NORMALNA żeńska bohaterka, mnóstwo przesympatycznych drugoplanowych postaci. Super! I potem dosiadłam się do mangi i mimo dość długich chapterów, pochłonęłam ją niemal od razu w całości. Fani wersji animowanej, w tej chwili powinni brać się na mangę, by docenić całość potencjału tej serii. Podczas seansu na pewno duża część widzów miała wrażenie, że tego i tamtego jest za mało. Że niewiele zostało wyjaśnione. Też tak miałam. Niemniej mangowy pierwowzór przyniósł wszystkie odpowiedzi, bardzo przy tym zaskakując. Przysięgam – czytałam z wypiekami na twarzy, naprawdę nie wiedząc co się dalej wydarzy. Aha! A ponieważ jestem (zbyt) wrażliwą osobą, niektóre chaptery sprawiały, że łza zakręciła się w oku – zarówno ze smutku jak i autentycznego wzruszenia.
  Nie znam się na sprawach technicznych prawdę powiedziawszy, więc moje oko laika zarejestrowało, iż manga jest ładnie narysowana, a niektóre strony oglądałam wręcz po kilka razy ^^

  I Yato <3 Yato zyskał moją sympatię w anime, a w mandze już skradł serce XD
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 1
  Lenneth 12.09.2014 20:38
  Słodcy bogowie!
  Wiem, że nadużywanie wielkich liter, znaków interpunkcyjnych, emotikon itp. jest dziecinne, bez sensu i że za jakiś czas będę tego bardzo żałować, ale po prostu muszę:

  KOCHAM, KOCHAM, KOCHAM TĘ MANGĘ!!!

  I jeszcze: YATO!!! <3

  *tu wstawcie dodatkowo jakieś piski i przypadkowe klepanie w klawiaturę*

  Do napisania dłuższego, merytorycznego komentarza zbieram się od wielu tygodni, ale póki co nie potrafię przyhamować emocji, a RAWy rozdziału czterdziestego szóstego, w którym odsłonięty został kolejny element układanki z przeszłości głównego bohatera, po prostu rozłożyły mnie na łopatki. Merytoryczny komentarz musi poczekać, tymczasem bolało mnie, że ta świetna, ślicznie narysowana manga z wyrazistymi, wiarygodnymi postaciami nie doczekała się jeszcze na Tanuki ani śladu odzewu ze strony fanów.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime