Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Dango

Komentarze

Watashitachi no Shiawase na Jikan

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  Pl
  Yukari 30.05.2015 20:12
  Opowieść została wydana u nas
  Pod polskim tytułem „Nasze szczęśliwe czasy”Gong Ji­‑young .W książce o wiele bardziej są rozbudowane postacie.A także wiemy dlaczego główny bohater dopuścił się morderstwa.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Naija1 25.06.2014 20:12
  Manga a książka
  Książkę czytałam i wywarła na mnie bardzo duże wrażenie. Za mangę wzięłam się przez przypadek i zajęło mi parę stron by zdać sobie sprawę, że ja już znam tę historię. Przez to właściwie przeleciałam mangę dosyć pobieżnie, nie chciałam sobie zepsuć wrażeń z książki (manga rozwiewa w końcu niektóre nasze wyobrażenia z lektury oryginałów). W każdym razie chcę powiedzieć, że w mandze zabrakło mi dwóch rzeczy, które w książce były one pokazane o wiele bardziej brutalnie, przejmująco i smutnie. Kto dociekliwy nich czyta ukryte - kliknij: ukryte  Mówiąc krótko -komu się spodobało, temu polecam książkę. Wygląda może na to, że robię reklamę, ale książka jest naprawdę dobra, o wiele bardziej smutna i wstrząsająca.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Farathriel 22.06.2014 12:56
  Po prostu...
  ... Bardzo dobra manga. Nie tyle, że świetnie się to czytało. Tu nie o to chodzi. Nie chodzi też o tematykę bowiem jest mnóstwo dzieł traktujących o dramacie – szczególnie więźniów skazanych na śmierć.

  Rzadko mogę to powiedzieć, ale Watashitachi no Shiawase na Jikan jest jedną z tych mang, które śmiało mogę wpisać do kanonu prac o zabarwieniu mocno chrześcijańskim. Także – dramat dramatem, ale jest w tym także naprawdę kawał dobrego tekstu o takiej… wewnętrznej mądrości wobec okrucieństwa życia i naszej relacji do niego.

  Myślę, że naprawdę warto to przeczytać.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Tredzio 23.04.2014 16:51
  :(
  Jak przypominam sobie ten tytuł to nadal ryczę :(
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Nina-Lazur 3.03.2014 20:15
  ....
  Popłakałam się już czytając recenzje… może innym razem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 1
  Miyuki_96 5.04.2012 17:46
  Piękna opowieść, nad którą uroniłam łzy...
  Właśnie skończyłam czytać… ledwie widzę klawiaturę przez łzy. Wiedziałam, od samego początku wiedziałam, że  kliknij: ukryte , ale… miałam nadzieję. Taki malutki promyk nadziei.  kliknij: ukryte 

  Watashitachi no Shiawase na Jikan jest cudowną, wzruszającą mangą. Założę się, że będę o niej myślała bardzo, bardzo długo. Opowieść o tym, jak dwoje ludzi będący blisko śmierci się do siebie zbliżyło… zaprzyjaźnili się, pokochali. A na końcu kliknij: ukryte 

   kliknij: ukryte 

  10/10
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  cathbanned 20.09.2011 21:16
  Płacz, rycz, ale zakończenia i tak nie zmienisz
  Bardzo lubię tematykę więzienną w filmach, a jeśli do tego doda się odrobinę romansu, to jestem wręcz zachwycona. Logicznym wyborem była więc dla mnie manga „Watashitachi no Shiawase na Jikan”. Znalazłam ją, kiedy zastanawiając się, co by tu przeczytać, błądziłam po rankingach najwyżej ocenianych romansów. Zakończenie było zupełnie nie po mojej myśli. Znacie to uczucie, kiedy przez cały czas wiecie, że ktoś ma zginąć, ale i tak święcie wierzycie, że do tego nie dojdzie? Otóż w tej mandze nikt nie będzie zważał na wasze uczucia i łzy, które będą wam się cisnąć do oczu. Ja do samego końca byłam pewna, że  kliknij: ukryte  Manga jest krótka, więc nawet jeśli ktoś nie jest za bardzo do niej przekonany, to przeczytanie jej nie zajmie wiele czasu, a po zaledwie paru stronach powinien uznać, że nie będzie to czas stracony. Ja na pewno nie żałuję;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  `RaWrr.. 30.07.2011 00:14
  Genialne
  Właśnie skończyłam…
  I nie mogę przestać płakać.
  Wyje na pół domu , jak wariatka…
  To jest cudowne…
  Przeczytam wszystkie mangi Sumomo Yumeka(?)
  Polecam ..! Polecam .! Kur** Polecam.!
  Wszystkim .!
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime