Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Chobits Your Eyes Only

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Maronka 8.09.2011 11:13
  Ha!
  Przyjemne fakt, ale ten błąd w tłumaczeniu :D Chii pośród… spodni! Tak, słowo „pantsu” zapewne znaczy spodnie, a ilustracja? Chociaż mogli na to spojrzeć… :)
  Odpowiedz
 • LoL 3.11.2009 00:17:31 - komentarz usunięto
 • Avatar
  M
  Robespierre 5.02.2009 19:28
  Przyjemna uczta dla oka...
  ...choć fanem Chobits nie jestem, artbook cieszy oczy naprawdę pięknymi ilustracjami. Zgadzam się z autorem pod względem mroku: powinno być więcej ilustracji z tej tematyki, ale cóż, nic już począć nie można… Mimo wszystko, fani kreski CLAMPa oraz wszelakich artbooków i tym podobnych na pewno powinni sięgnąć po ową pozycję.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Neo Black Lady 31.12.2008 19:01
  Świetne!
  Dostałam ten artbook na urodziny od siostry. Bardzo mi się podoba, uważam że jest GENIALNY! No i nie rozumiem czemu kreska jest tylko 7/10 Ja bym dała 10/10 Również błąd w tłumaczeniu ''spodnie'' jest rażący. Artbook polecam wszystkim. Osobiście lubie CLAMP'a, choć znam dobrze tylko ''Chobits'' ale inne takie uwżam że są dobre takie jak: ''X'', ''Wish'', ''xxxHolic''

  Szczęśliwego Nowego roku 2009
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 1
  Nina 25.05.2008 16:50
  Nie zgadzam się
  Kreska jest zachwycajaca, a chobits nie jest rysowane w stylu clampa(inna pani wzieła na siebie główne projekty postaci) wiec nie wiem o co chodzi z tym uczuleniem na ten styl.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Oneide 25.04.2008 21:12
  moje zdanie
  sądzę, iż ten artbook jest warty kupienia. jest on moim pierwszym, jaki zobaczyłam. To właśnie po nim (dostałam go na urodziny) zaczęłam czytac mangi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Marron 31.03.2008 19:02
  Mi sie podoba
  Anime CHOBITS było jednym z pierwszych które obejrzałam i mam do tego tytuły pewien sentyment.Jeżeli chodzi o rysunki może są trochę monotematyczne, ale fanom tej serii to raczej nie przeszkadza.No a niektóre suknie które ma na sobie chii sa poprostu śliczne.(choć są rózowe)
  Ogólnie to artbook jest fajny i niedrogi.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M R
  odpowiedzi: 1
  Deedlith_Anthy 15.10.2007 11:39
  Chobits-Your Eyes Only
  Artbook wart kupienia­‑o ile jest się fanem Clampa oraz Chobitsów, choć może raczej powinnam napisać „fanów Chii”. Niestety tylko tą panią tu spotkamy..No dobra, raz się pojawiają Zima i Dita, parę razy Dark Chii(ale to nadal Chii…), kilka razy Sumomo, raz Kotoko i raz Hideki. Niemniej ilustracje są naprawdę monotematyczne i spodobają sie raczej maniakowi Chii. Dobrze, że artbook jest niedrogi­‑więcej niż to 30 zł bym nie dała za niego raczej….Ach, nie wiem, czy nie zauważyłam jeszcze jednego „buendu”
  YEO opis okładki 7 tomu napisał(a):

  Postacie z limitowanej edycji zostały wykorzystane p P. Masanori Asai

  Po pierwsze­‑nie „postacie”, a postać Chii przy kanapie i to ona została wykorzystana do limitowanej edycji 7 tomu mangi(figurka), a nie jak napisano w artbooku. Choć kto wie­‑może w oryginalnej wersji YEO takie pokręcone zdanie było i to żaden błąd?
  Podsumowując­‑artbook ładny, ale raczej dla największych fanów Chii/Clampa.Reszta niech sobie kupi 2 tomy tej czy innej mangi­‑bardziej będzie im się to opłacać.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Grisznak 15.10.2007 10:33
  your eyes only
  Mam dość mieszane uczucia a propos tego artbooka. Są w nim byki tłumaczeniowe („spodnie” zamiast „majtki”), papier jest „tylko” przyzwoity, zaś rysunki monotematyczne (choć to zwiastuje tytuł). Poziom prac jest zróżnicowany,aczkolwiek jest sporo ładnych akwareli i akryli. Niestety, są też rysunki mniej udane, albo i zwyczajnie przesłodzone. Fanom Clampa to pewnie nie przeszkadza.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Chucky_Tbg23 14.10.2007 20:39
  Spoko rysunki
  To jest pierwszy artbook jaki kupiłem i manga chobits zresztą też.Polecam fanom bo warto i jest nie drogie rysunki są naprawdę spoko.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime