Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

No.6

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Brata Siostra 28.05.2021 22:07
  Szczur jest cool! :)
  Mimo, że to nie moje klimaty- manga bardzo mnie wciągnęła i przeczytałam całą serię. Nie żałuję wydanej kaski- polecam!
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  nowa 21.07.2020 20:10
  Manga jest REWELACYJNA! Piękna kreska, wciągająca historia… Szkoda, że ma tylko 9 tomów :(... Przeczytałam ją kilkukrotnie, popłakałam się parę razy :D- naprawdę warto zapoznać się z tym tytułem.
  Odpowiedz
 • Avatar
  Pl
  odpowiedzi: 4
  Rulu 14.01.2017 23:48
  Czy tylko mnie bolało to, że w mandze pojawiało się dużo literówek? A na końcu to już wgl pojechali! Nie wiem czy to było specjalnie czy jak bo aż mi ciężko w to wierzyć by ktoś np. nie wiedział jak się pisze słowo „może” bo zamiast tego było „morze” (mówię tu o tym jak Psiara pisała list do Shiona). Już nie mogli do końca chociaż wytrzymać. Mam wrażenie, że w mangach od Studia JG zawsze jest pełno literówek czy błędów. Nosz kurcze jak się coś już daje do sprzedaży to korekta nie boli -.-'. Wiem, że mają dużo pracy bo wydają chyba najwięcej mang ale właśnie też z tego powodu powinno im zależeć na czytelnikach! Ja ostatnimi czasy strasznie się zniechęciłam do mang właśnie z tego powodu. Przekłady są czasami straszne a u Studia JG to już wgl! (Ten kom. to wyszedł taki trochę to do polskiego wydania ale też bardziej ogółem do polskich wydań a w szczególności do Studia JG :D).
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 6
  Ur 19.12.2015 21:48
  TAGI!!
  Nie żebym się czepiała, ale tutaj macie tag „josei”- „Głównymi bohaterkami są najczęściej dorosłe kobiety, rzadziej uczennice i nastolatki. Ten rodzaj mangi nie ma podtekstu seksualnego”. Dobrze wiedzieć, że Shion i Nezumi to baby, i wcaaale  kliknij: ukryte . Pozatym, jeśli masz tag shonen ai, to z automatu widownią są też homoseksualiści, więc moim zdaniem wstawianie tagu josei jest z lekka (bardzo) okrutne.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 3
  badziewie 21.02.2014 12:29
  Jestem po 3 tomach mangi i w trakcie 4 tomiku powieści. Jak dotąd Nezumi najsympatyczniejszy wydaje się właśnie w mandze, w porównaniu z powieścią i anime. Poza tym manga zawiera dużo fajnych scenek, zwłaszcza na linii Nezumi­‑Shion, których w anime zabrakło. Polecam :)
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime