Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Studio JG

Komentarze

Tylko kwiaty wiedzą

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  badziewie 25.12.2016 16:55
  godna polecenia
  Z mangami shonen­‑ai/yaoi jest ten problem, że często są po prostu słabe zarówno fabularnie jak i pod względem konstrukcji postaci. Tego tytułu to jednak nie dotyczy. Historia jest sensowna, postacie dobrze skonstruowane i sympatyczne, całość czyta się bardzo przyjemnie. Piękna kreska to dodatkowy plus. Polecam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Naija1 12.04.2016 06:36
  Urocza historia
  Ostatnio myślałam sobie, że jest wiele mang zahaczających o różne dziwne dziedziny (np. czołgi), więc miło byłoby przeczytać coś nawiązującego do moich pasji (ogólnie pojęte nauki biologiczne). I jest :) Wprawdzie botanika nie jest główną osią fabularną, ale osadzenie bohaterów w laboratorium bardzo mi się spodobało. No ale do rzeczy. Ta manga jest przeurocza i, bądź co bądź, bardzo niewinna (trzeci tom może trochę mniej). Wspaniale się czytało opowieść o tym wolno rozkwitającym uczuciu. Piękna rzecz, polecam.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Sora_no_Akai 22.08.2012 01:49
  Kyaaaaa!!! Jaaakie tooo byyyyło słoooodkie!!!!

  Dobra, pokrzyczałam trochę, więc teraz skomentuję: Po pierwsze fabuła, okruchy życia i romans – zgadza się. Historia opowiada trochę o dwóch studentach z przeszłością, nie tak tragiczną jak w dramatach, ale taką zwykłą, życiową. Brakowało mi więcej informacji o arikawie, bo o misakim wiemy dużo, a arikawa jest mądry, mieszka sam i (mały spoiler, żeby nie było).  kliknij: ukryte 
  Plusem wg. mnie jest kreska. Postacie, są słodziutkie i przyjemnie się na nie patrzy, wcześniej gdzieś już widziałam tę kreskę, chciałabym widzieć jej więcej, jak dla mnie, to na prawdę cieszy oko.
  Oceniłam na 9, może ktoś się nie zgodzi, ale ja myślę, że nie zaszkodzi, wg. mnie, manga sobie zasłużyła.
  Misaki Cawaii^^
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime