Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Zapraszamy na Discord!

Komentarze

Kwiat i Gwiazda

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Kyaa!~ 24.09.2014 20:49
  Yuri?
  Przykro mi to stwierdzić- Widząc pozytywne kometarze,ale manga mi się nie podobała :/ Lubię Yuri i Shoujo­‑Ai ale Manga była fatalna.Szczerze mówiąc spodziewałam się czegoś więcej po pierwszej takiej Mandze w Polsce.:/
  Jak dla mnie fabuła była nudna.Główna bohaterka ( Hoshino) i ta jej przyjaciółka odgrywały friendzone. Zakończenie NAWET słodkie,Chociaż nie wyjaśniające niczego.Wątku miłosnego brak.Nie zorientowałam się,kto kogo kocha,Mimo że czytałam tą mangę trzy razy,by czegokolwiek z niej się dowiedzieć. Mangę mogę porównać do bardzo znanej młodzieżowej serii książek " Klątwa Tygrysa” . Główna bohaterka sama nie wiedziała czego chciała, Jej przyjaciółka też.. Postacie momentami fajnie narysowane, Słodka była ta przyjaciółka z dzieciństwa Hoshino.. Oby Manga Girl friend,która niedługo wyjdzie okazała się lepsza ;)
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  YukoNyaa 24.09.2014 19:11
  Hana to Hoshi
  Bardzo urocza i przyjemna historyjka :) Miło mi się czytało i nie żałuję zakupu. Brakuje na polskim rynku mang z gatunków shoujo­‑ai, więc cieszę się, że ta wyszła. Bohaterki są w porządku, bardziej lubię Hoshino, jest strasznie słodka ^^ Spodobał mi się też pomysł z ping pongiem. Szkoda tylko, że było niewiele romantycznego wątku między  kliknij: ukryte  Nie nudziłam się podczas lektury, a to chyba jest najważniejsze.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Pazuzu 11.09.2014 11:27
  To było słodkie, słodkie i niesłychanie sympatyczne. W trakcie czytania nie raz ciepło się uśmiechnęłam. A przeczytałam to błyskawicznie. Bohaterki dają się lubić, ich problemy nie są może zbyt oryginalne, ale podane zostały w przekonywujący sposób i nie irytują. Brak tu co prawda błysku wybitności, ale pozycja jest porządnie solidna. Naprawdę jestem bardzo zadowolona z lektury.
  A z całości najbardziej spodobał mi się rozdzialik o kocie – moja kocica ma identyczne podejście do mnie, jak zaprezentowany zwierzak. Czyste życie.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 2
  Naija1 6.08.2014 11:34
  A takie to...
  Całkiem miła i spokojna manga na lato. Mimo że jest to historia z wątkiem miłosnym, to tego wątku miłosnego właściwie brak XD Wszystko dzieje się od tak, bez większej chemii. Niemniej jest parę dobrych momentów, rysunki są ładne i jest to jeden krok bliżej do wydania innych tytułów yuri na naszym rynku.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime