Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Lament Jagnięcia

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Ariel-chan 17.09.2015 21:30
  Dostałam to przypadkiem...
  Dostałam pierwszy tom całkiem przypadkiem i w sumie nie zawiodłam się… Manga tak samo nudna i nijaka jak anime xD
  No, anime widziałam chyba jeden odcinek. Najbardziej mnie uderzyła scena, którą powtarzali chyba z 5 razy w jednym odcinku, w dodatku tak nieudolnie narysowana, że głowa boli… O.o' W mandze na szczęście takich zbędnych powtórzeń nie ma. No ale…
  a) kreska paskudna. Uwielbiam mangi o wampirach i stare mangi ze starą kreską, ale to jest po prostu paskudne ._. A ta główna bohaterka robi takie miny, jakby mówiła, stukając w mapę Huncwotów, „Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego”, i ani to ładne, ani pasujące do sytuacji. Niet, autor/autorka kompletnie nie umie mimiką twarzy operować.
  b) Fabuła. Yyy…? Nie wiem, ciężko mi coś o tym powiedzieć, poza tym że jest po prostu nudne. Ani to śmieszne, ani interesujące, kompletnie mnie nie rusza.
  c) bohaterowie. Jak wyżej. Nijacy. Niby nie miałam jakiegoś wielkiego facepalma podczas dialogów. Nie wydawało mi się, że coś jest infantylne i jakoś przebrnęłam. Ale nie.
  Nie wiem, może w następnych tomach jest lepiej. Ale raczej się nie skuszę xD
  Tłumaczenie by Ringo Ame bardzo dobre. Może mi coś tam z raz zgrzytnęło, ale generalnie nie narzekam. Po prostu ani kreska, ani fabuła, ani bohaterowie mi nie leżą xD.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 3
  ukloim 7.10.2014 22:46
  Zmiana obwoluty
  Obwoluta została zaktualizowana, teraz wygląda tak [link]
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 3
  spider 30.06.2014 07:08
  Mangę wyda Ringo Ame
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime