Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

Black Clover

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Bez zalogowania 16.08.2022 14:15
  Manga na chwilę obecną liczy 32 tomy
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 3
  I. 16.07.2017 22:48
  Skondensowany shounen instant
  Jak w tytule – ten komiks jest napakowany przygodami które w innych historiach „od zera do pro­‑wymiatacza” zostałyby rozciągnięte na kilkanaście rozdziałów (a w skrajnych przypadkach – tomów).
  Rysunki już od samego początku utrzymują wysoki poziom, zarówno postaci (Yuno <3 W sumie protagonista też niebrzydki, chociaż ta jego podekscytowana buźka może odrzucać… Ciekawe, że  kliknij: ukryte ), jak i tła.
  Walk jest dużo (w końcu to bitewny shounen), ale są szybkie i różnorodne. Są przypadki cudów mocy przyjaźni, ale nie miałam wrażenia takiej nachalności jak w FT.
  Co do romansów, to trzymam kciuki za  kliknij: ukryte 
  Czekam z niecierpliwością na serię TV, specjalny odcinek był miodny, a piosenka z końcówki od kilku dni nie chce się ode mnie odczepić – proszę, niech zostanie użyta w serialu!

  Mam nadzieję, że mój komentarz nie zniechęci, a zachęci innych do zapoznania się z tą serią… >w>'
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Klemens 7.01.2017 22:12
  O kurczę! Ta manga dostanie anime! I to nie od byle kogo, ale od samego Studia Pierrot. Sam tytuł zaczął wychodzić w momencie, gdy kończyło się Naruto i zapowiada się, że będzie takim samym tasiemcem – w końcu opiera się praktycznie na tych samych założeniach. Czyżby duchowy spadkobierca Naruto? Czyżby studio już przewidywało, że Boruto będzie totalną klapą i szykują sobie ewentualną szalupę ratunkową? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi…
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime