Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Nana to Kaoru

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 1
  kor56 2.05.2020 20:14
  status quo
  Komedia erotyczna która skupia się głównie na BDSM, ale mimo to, że cały czas na tym bazowała to w tle cały czas po cichutku była przedstawiona, genialna relacja tytułowej Nany i tytułowego Kaoru, dwóch przyjaciół z dzieciństwa których kiedyś łączyło wszystko a dziś dzieli wszystko.

  Ta relacja była tym co mnie trzymało przy tej serii, a sceny BDSM były głównie jako  kliknij: ukryte 
  Podobał mi się też fakt, że autor nie udawał, że wygląd się nie liczy. Liczy się. Kaoru nie raz przechodzą kompleksy, że jest brzydki i niższy od Nany.
  Nana stara się dla wszystkich, zapomina o sobie i w zasadzie tylko na Kaoru zawsze może polegać…. Sporo można napisać o tej relacji.

  I naprawdę bym mógł pisać o ich relacji długo, ale z czasem coś zaczęło się psuć.

  Wątki zaczynały się rozciągać, postacie musiały podkreślać wiele razy co i jak. Jeden wątek był czystym o hentajem.  kliknij: ukryte  Szkoda, że im dalej ta seria postępowała tym coraz mniej przyjemnie się ja czytało, zostałem do końca bo chciałem w końcu zobaczyć  kliknij: ukryte 

  Są jeszcze trzy mangi o Nana to Kaoru, jedna opowiada o ich wypadzie na wieś  kliknij: ukryte , typowe omake oraz kontynuacja…  kliknij: ukryte 
  Jedna z najlepszych relacji jaką czytałem, jakby ktoś się miał wziąć by zrobić z tego anime, to potrze baby naprawdę dobrego reżysera który potrafiłby tak subtelnie przedstawić ich relacje. Niestety pewnie przez wątek BDSM nikt się tego nie podjął.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 1
  Razeroth 27.05.2018 22:35
  S&M
   kliknij: ukryte  w wersji nastolatkowo­‑japońskiej.
  Ładna kreska poza głównym bohaterem, gdzie taki wybieg został zastosowany specjalnie.
  Historia wciągająca i trzymająca w napięciu. Aż chce się krzyknąć do obojga bohaterów –  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime