Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

13

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Lory 14.05.2013 20:56
  Romans-Nieromans
  W końcu znalazłam romans, który naprawdę mi się podoba. Po wcześniejszych nieudanych próbach zaznajomienia się z tematyką miłosną zraziłam się do tego gatunku, jednak ten krótki Oneshot zmienił moje nastawienie.
  Krótka, zabawna historia całkowicie różni się od typowych romansów. No bo gdzie indziej zakochani nastolatkowie tak usilnie próbują ukrócić sobie nawzajem życie… To takie romantyczne! <ironicznie rzecz jasna> Również bohaterowie przypadli mi do gustu: wyspecjalizowana zabójczyni zamiast nieporadnej dziewczynki oraz uliczny 'demon' ze złamanym sercem – czego chcieć więcej? Chyba tylko rozdziałów…
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Lirian 11.01.2013 21:34
  Nietypowe ale przez to tylko dla niektórych
  Na pewno nie znajdziecie tu za wiele poważny, realistycznych rzeczy ani kwiatowych teł z całą ich, typowo shojową otoczką. Jest to komedia romantyczna, pisana jak dla chłopczycy <szczerzy się ogromnie>, o pięknej miłości w w jak najbardziej mało typowym klimacie i odegraniu, bo jak by pi inaczej powiedzieć o parzę która aż tak się kocha że chcę się pozabijać by dowieść swoich uczuć? I to nie jako desperacki akt, ostatecznej próby. To nie jest normalna historia, to nie jest normalna miłość, jak i sami bohaterowie (nie tylko pierwszoplanowi) wraz z fabułą, nie są jak najbardziej normalni. Niewinna miłość, nieśmiałe serca pełne lęku przed odrzuceniem, a do tego: krew, śmierć i pogruchotane kości. Ja osobiście ją za to pokochałam, za tą ją inność oraz waleczność, biednej parki.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  @leksy12 2.09.2012 11:56
  Głupie...
  ...i nic innego nie mogę powiedzieć o tym oneshocie. Fabuła, postaci i wszystko inne było tak irytujące, że nie wytrwałem do końca. 2/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  aotoge 26.08.2011 00:39
  Koszmarek. Kpina w miejscu fabuły, kukiełki w roli głównych postaci, wydarzenia tak sensowne, jak dziurawa szklanka. Brrrr!
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Calm 26.04.2011 12:12
  Interesujące
  Całkiem różniąca się od innych, krótka i przede wszystkim nie typowa manga, opowiadająca w większej mierze o relacjach. Dodatkowo ukazująca wpływ środowiska, w którym się dorasta na późniejsze życie człowieka.
  Tej pełnej humoru opowiastki (bo króciuteńka)nie da się w żaden sposób zaszufladkować, czy opisać. O dziwo nie dziwi mnie też brak recenzji, gdyż bardzo trudno byłoby ją napisać nie ujawniając istotnych faktów, które z przyjemnością zauważyłby sam czytelnik.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Yumi Mizuno 22.05.2010 00:05
  Na dobry początek nie złej mangi
  Krótka bo krótka, i nie zapowiada się nic, by była dłuższą mangą. Ale jednak mi się spodobała.
  Kreska nawet znośna, fabuła hm, nie można powiedzieć że genialne, ale też nie płytka po prostu oryginalna. Wątki zabawne, że aż człowiek się uśmiechnie. Polecam.
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime