Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Komikslandia

Komentarze

+Anima

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  Hikari Hattori 13.03.2013 22:05
  Cudna kreska!
  Trafiłam na mangę zupełnie przypadkowo – w alfabetycznym spisie mang jest jedną z pierwszych pozycji. Jak się okazało +Anima była świetnym wyborem.

  Przede wszystkim (jeszcze raz to powtórzę) bardzo dobra kreska. Poza tym bardzo fajnie stworzone postacie, od razu polubiłam Cooro.
  Wiele akcji tu nie ma, poza tym brak wyraźnie określonej fabuły może być dla wielu czytelników sporym minusem, dla mnie jednak nie była to zbyt znacząca wada, byłam przygotowana na luźne przygody bohaterów, niektóre bardziej interesujące, inne mniej. Jedno jest pewne – rozdziały które się dłużyły na pewno nadrabiały kreską.

  Ja polecam, bardzo ciepła historia. :') I przyznaję w pełni zasłużone 7/10.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Ruka 31.01.2013 17:08
  Mi się manga bardzo podobała. Szytało ją się syzbko i przyjemnie. Kreska naprawdę miła dla oka.
  Rzeczywiście nie było jakiejś określonej fabuły i ich historie pokazano dośc późno ale ja się wcale nie nudziłam na tych ich przygodach. Nawet ktoś się ich raz spytał jaki jest cel ich wędrówki to cororo odpowiedział czy muszą miec jakiś cel wędrówki.
  Pokazane były poszczególne historie bohateró jednak najuboższa była Nany. Wszystko skupiało się na ich przygodach i na zakończeniu kiedy to  kliknij: ukryte 
  Mi się podobało więc polecam
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime