Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Yatta.pl

Komentarze

Tenshi Nanka ja Nai

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  xx 29.02.2024 03:26
  A ja się dla odmiany zgadzam z zachwytami recenzentki, bo manga mnie urzekła – a zwłaszcza Mamirin, kocham ten jej charakterek :D Nie lubiłam za to jej rywalki w miłości, nawet po bliższym poznaniu (najlepszą „tą trzecią” od Yazawy pozostaje Body­‑ko).
  Dawno nie widziałam romansu, w którym rozstania, powroty, umawianie się z innymi ludźmi i wszystkie inne zawirowania nie wydawałaby się faktycznie przemyślane i potrzebne, żeby bohaterowie dojrzeli i poukładali sobie, czego chcą. A jeszcze do tego urocza kreska i humor. Jedyny mini­‑zgrzyt to końcowa decyzja Midori o przyszłym zawodzie, a raczej to, że najwidoczniej podjęła ją już w liceum, chociaż nic na ten wybór nie wskazywało…
  Jak dla mnie – jedna z najlepszych mang Yazawy :D Cenię ją chyba nawet wyżej od Nany (ma zakończenie i nie popada w nadmierne plątanie relacji między bohaterami), chociaż nadal nieco niżej od Kagen no Tsuki.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  AnimeLike 10.09.2014 15:55
  Nie podoba się.
  Mnie też to nie przekonuje.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 3
  MoonDancer 17.08.2014 22:53
  Raczej się zawiodłem
  Zachęcony recenzją postanowiłem przeczytać tą mangę… i niestety się zawiodłem. Główna bohaterka nie przypadła mi do gustu, strasznie mnie denerwowała. Aktualnie jestem na 26 rozdziale i troszkę się wyrobiła, ale jej ciągły płacz i rozchwianie emocjonalne doprowadzał mnie do szewskiej pasji. Poza tym, od bardzo dawna pojawiła się główna para której tak bardzo NIE kibicuję. Serio, ten ich związek wydaje mi się toksyczny.  kliknij: ukryte  Być może tylko ja to tak odbieram, ale to bardziej patologia nić romans.

  Zamaskowano spoiler. Moderacja
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime