Tanuki-Manga

Tanuki.pl

Wyszukiwarka recenzji

Forum Kotatsu

Komentarze

Hana ni Arashi

 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime
 • Avatar
  M
  xx 20.04.2024 02:38
  Jedyna manga, w której lepiej pamiętam dodatkowe oneshociki kompletnie bez związku z fabułą, niż samą fabułę. Różnica wieku albo aborcja jednak bardziej zapadają w pamięć, niż mdły romans bogacza i panny, którą powinni na olimpiadę wziąć.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Shun-Shun 4.07.2012 23:50
  ja się pytam grzecznie kto za to wziął pieniądze?!!! młodzian i panna są tak rozgarnięci jak Stevie Wonder w dziale wystrój wnętrz w ikei. najbardziej upierdliwy gość w dziejach, ona się zakochała w nim chyba z litości. oklepane postaci drugoplanowe – słowem nuda na pełnej.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  odpowiedzi: 2
  Salva 8.05.2012 20:39
  Rozciągnięta kretynka i idiota wszechczasów. No pasują do siebie, nie powiem.
  Bogowie, ale porażka. Dawno nie czytałam takiej szmiry. Idiotyczny motyw, bohaterka bez kręgosłupa (co akurat ma sens, taka giętka jest, pewnie i kręgosłup ucierpiał), bohater głupi jak własny but. Poważnie, co to za sytuacja?! Przychodzi nagle do szkoły i kocha ją bo się nie dała zabić? O__O Już bardziej do mnie przemawia słabość Chihiro do dziewczyny zombie z Sankarei niż to co przeczytałam tutaj. Porażka zupełna, a ona zamiast mu dać porządnie po łbie zachowuje się jak spłoszona łania. Ponadto też mi trauma, bo jej jeden facet nie chciał. Na litość boską… Koszmar.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Ruka 1.09.2011 20:20
  Genialne.Strasznie mi się podobało.Kreska była bardzo dobra.Lubię jak faceic rysowani są z z włosami do góry ,tak jak upięte.Przy końcówke no myślałam,że tak się skończy ale uffff było ok.  kliknij: ukryte 
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  BlueAnnie 19.02.2011 00:21
  całkiem, całkiem ;)
  Bardzo przyjemna manga, w sam raz na długi zimowy wieczór ;) Niby nie wyróżnia się niczym szczególnym od przeciętnego shoujo, jednak humor powodował, że pochłonęłam ten tytuł w rekordowym tempie :D Zgadzam się jednak z przedmówczynią co do tego, że to ciągłe przedstawianie się Riko po 3­‑4 rozdziałach robi się strasznie irytujące.
  Odpowiedz
 • Avatar
  M
  Roneja 13.02.2011 11:53
  Jestem na tak! :D
  świetna :D. Szybko się czyta, jest akcja, komedia, romans – super. Nie nudzi. Tylko denerwowało już na początku każdego rozdziału : „Nazywam się Riko, jestem całkiem zwyczajną licealistką”. Wiem, że to miało na celu podkreślić to  kliknij: ukryte  ale po 3 razie z lekka zaczęło irytować. Oceniam 9,5/10. Wspaniałe na chwilę relaksu ;].
  Odpowiedz
 • Dodaj komentarz
 • Recenzja anime